Aksident i rëndë në rrugën Gjilan-Miresh (Foto)

Periskopi.com Lajme

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën Gjilan-Miresh, apo njohur ndryshe si fshati ‘Dobërqan’.

Si pasojë e këtij aksidenti janë shkaktuar dëme të mëdha materiale, përderisa nuk dihet për persona të lënduar.

Nga pamjet, shihet se janë krijuar edhe kolona të gjata si pasojë e aksidentit dhe disa pjesëve të cilat janë shpërndarë në asfalt.