Momenti kur majmuni bëhet tapë me alkool (Video)

Periskopi.com Lajme

Ky është momenti që një majmuni përdor të dy duart dhe një këmbë për të mbështetur një shishe të madhe birre para se të fillojë të pi.

Pamjet janë filmuar në qytetin Rajampet në shtetin lindor indian të Andhra Pradesh dhe janë postuar në internet ku është shpërndarë gjerësisht, raporton Daily Mail. /Periskopi