Arbenita poston disa foto pasi u pa me Feron në aeroport

Periskopi.com Showbiz

Modelja Arbenita Ismajli, e cila në Kosovë famën e mori pasi ishte lidhur me reperin kosovar, Fero ka provokuar sot përsëri në Instagram

Bukuroshja, e cila para dy nete ishte fotografuar në një aeroport me Feron, pavarësisht se mediat thoshin se ata janë ndarë, sot ka zgjedhur që të ngritë temperaturat në rrjetet sociale.

Ajo paraqitet me një fustan të shkurtër ngjyrë rozë në të cilin theksohet këmbët dhe gjoksi i modeles.

Arbenita ka qenë aktive javën e fundit pasi që ka bërë disa fotografi për firma të mëdha mode në Spanjë dhe në Angli.

Arbenita më elegante se kurrë, në prehrin e Feros

Periskopi.com Showbiz

Arbenita duket tërheqëse e veshur elegante.

Modelja Arbenita Ismajli është një prej emrave më të komentuar të momentit, e gjithë kjo shkak i lidhjes së dashurisë dhe jo vetëm.

Ajo njihet si një ndër femrat tërheqëse e cila karrierën e ka nisur e po e vazhdon jashtë vendit.

Suksese po arrin edhe Fero i cila ka performuar dje në ‘Alba Festival’, festival ky që mblodhi emra të shumtë të estradës, edhe Rita Orën.

Ajo çfarë ra në sy po ashtu është se e ka shoqëruar e dashura e tij Arbenita e cila më pas ka pozuar në prehërin e reperit.