Moderatorja e njohur tërheq vëmendjen me fotot e fundit

Periskopi.com Showbiz

Moderatorja e njohur, Amarda Toska, është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku publikon foto e video nga përditshmëria.

Por së fundmi, ajo ka vendosur që të publikojë disa poza ku shfaqet me bikini dhe ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me fizikun e saj.

Në foton e publikuar në “Instagram”, Ami duket në formë teksa shijon pushimet në Turqi. Fotografia ka marrë mijëra pëlqime dhe nuk kanë munguar komplimentat nga ndjekësit, transmeton Panorama.