Rikthehet Arta, tregon asetet marramendëse

Periskopi.com Showbiz

Modelja dhe aktorja Arta Nitaj është rikthyer përsëri me foto hot nëpër rrjetet sociale

Ajo ka postuar një foto ku shihet e veshur zakonshëm, por në pah përsëri reklamon asetet e saj kryesore si belin e saj por edhe gjoksin.

Arta shumicën e kohës sivjet është parë në Dubai, ku është thënë se punon në një klub si shoqëruese.

Megjithatë, ajo i ka mohuar këto zëra.

Luana më joshëse se kurrë nga pushimet në Dubai

Periskopi.com Showbiz

Luana e ka postuar një foto të re nga Dubai.

Pas një pune intenzive me projekte muzikore e emision, Luana Vjollca kishte zgjedhur Dubain për të pushuar.

Ajo në rrjete sociale me ndjekësit ka ndarë foto të ndryshme e nuk kanë munguar as ato ku shfaqet provokative.

Mirëpo një nga imazhet e realizuara moderatorja ka harruar ta postoj.

E para pak minutash vendosi që ta ndajë me ndjekësit në Instagram.

Në foton e postuar ajo duket më joshëse se kurrë.