Sulmohet me shishe molotovi një lokal në Prishtinë

Periskopi.com Lajme

Policia raporton se një person nga Prishtina ka raportuar se një person i panjohur ka gjuajtur një shishe molotovi në një lokal dhe është larguar në drejtim të panjohur, ku dhe është përhapur zjarri.

Njësitet policore dhe zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë lokalizuar zjarri.

Policia e ka bërë të ditur përmes raportit 24 orësh.