E zë duke e tradhtuar e dashura, rrahen dy burra në një motel në Prishtinë

Periskopi.com Lajme

Një rrahje ka ndodhur të dielën në një motel në dalje të Prishtinës.

Dyshohet se një person e ka zënë femrën e tij duke e tradhëtuar me një person tjetër.

Lajmin  e ka konfirmuar edhe Policia e Kosovës.

“Janë arrestuar dy të dyshuar një mashkull dhe një femër K-Shqiptare, pasi që të njëjtit nën ndikim të alkoolit janë përleshur fizikisht në mes vete.

Si pasojë të njëjtit kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit pas intervistimit janë dërguar në mbajtje” thuhet në njoftimin e Policisë.