Motra e Neymar ndezë ‘flakë’ rrjetet sociale, poston një seri fotografish

Periskopi.com Sporti

Historia e dashurisë mes sulmuesit të Flamengos Gabriel Barbosa i njohur nga të gjithë si Gabigol dhe motrës së Neymar Rafaella Santos ka përfunduar, kjo është edhe arsyeja se përse sulmuesi i PSG nuk e ftoi në festën e ditëlindjes së tij, ish-sulmuesin e Interit.

O’Ney nuk ia ka falur atë që Gabigol i ka bërë motrës së tij, por ndërkohë Rafaella ka ndezur “flakë” rrjetet sociale duke publikuar në seri disa foto seksi.