Çifti kosovar ishte në Durrës kur ra tërmeti, kishin shkuar për muaj të mjaltit

Periskopi.com Lajme

Ata që shpëtuan tërmetin do ta kujtojnë të lidhur me plot rrëfime nga më të ndryshmet.

Një dhe shumë i veçantë ka të bëjë me dy të sapomartuar nga Lipjani, që ishin të vendosur në hotel në Durrës për muajin e tyre të mjaltit.

Katharine dhe David Foster për muajin e mjaltit në Itali

Periskopi.com Showbiz

Aktorja e njohur, Katharine McPhee, është martuar të premten në Londër, me aktorin David Foster.

Dy ditë pasi u kurorëzuan çifti i njohur filloi muajin e mjaltit në shtetin e Italisë.

Këtë e bëri të ditur vetë aktorja me anë të publikimit të disa fotografive në rrjete sociale.

Çifti janë të lumtur me njëri-tjetrin dhe janë duke e shijuar në maksimum si duket këtë muaj romantik.

Katharine McPhee ende përdor emrin e vajzërisë në Twitter dhe Instagram por ajo e ndryshoi atë në bio duke e bërë Katharine Foster.