Napoli-Roma, formacionet zyrtare

Periskopi.com Sporti

Napoli do të përballet në ndeshjen e sontme me Romën.

Ndeshja në mes këtyre dyja skuadrave do të zhvillohet në orën 20:45.

Napolit do t’i mungojnë Hysaj dhe Rrahmani kurse Romës do t’i mungojë Kumbulla.

Formacionet zyrtare:

Image
Image