Emily Ratajkowski ndan momente intime me burrin nga dhoma e gjumit

Periskopi.com Showbiz

Emily Ratajkowksi ka një vit që është ka kurorëzuar martesë me aktorin amerikan Sebastian McClard.

Modelja është shumë aktive në rrjete sociale ku në vazhdimësi sjell imazhe dhe video të llojllojshme ku shpeshherë është i përfshirë edhe bashkëshorti i saj.

Minuta më parë Emily ndau një foto në Instastory, ku bashkë me Sebastianin u shfaqën të zhveshur dhe i dhuruan njëri tjetrit një përqafim.