Ja si reagon e fejuara e Stresit pas lirimit të tij nga burgu (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Stresi është liruar me kusht nga burgu gjatë ditës së sotme.

Pak më parë në të gjitha mediat bëri bujë lajmi se reperi Stresi doli më në fund nga qelia.

Pas 8 muajsh brenda, u morë vendimi që ai të lihej i lirë.

E para që ka reaguar për këtë lajm ka qenë bashkëshortja e tij, Keisi e cila ka postuar një story pak minuta më parë.

“Faleminderit zot”, ka shkruar Keisi në postimin e saj duke treguar kështu lumturinë e madhe që ka për daljen e partnerit të saj dhe më pas ka publikuar dhe një foto të Stresit.

Kujtojmë që prej disa javësh Keisi ka qenë në Tiranë ku dhe ka shprehur mbështetjen e madhe për Stresin nëpërmjet postimeve të ndryshme.