Ngacmimi seksual në mes të Prishtinës, Policia flet për Periskopin

Periskopi.com Lajme

Një  video që  ka qarkulluar që  nga dje në për medie ku shihet një  person duke sulmuar një  femër në  lagjen Tophane të  Prishtinës, ka nxitur shumë  reagime, raporton Periskopi.

Në  lidhje me kë të  informacion Policia e Kosovë s tashmë  ka filluar një  hetim.

Kë të  e konfirmoi për Periskopin, zëdhënësja e Policisë  s ë Kosovës për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

“Për këtë ngjarje jemi njoftuar me datën 24 korrik 2019, rreth orës 13:00. Informata është duke u trajtuar nga ana e hetuesve policor, të cilët  aktualisht janë duke punuar  për identifikimin dhe arrestimin e personit të dyshuar“, tha Ahmeti për Periskopin.