Ngacmonte një çift përmes rrjeteve sociale, arrestohet shqiptarja në Skënderaj

Periskopi.com Lajme

Policia e Kosovës raporton se gjatë ditës së djeshme ka arrestuar një të dyshuar femër, e cila është intervistuar dhe më pas është liruar, shkruan Periskopi.

Në Skënderaj ajo me datë 13, nga ora 5 deri në orën 6 ajo kishte ngacmuar përmes rrjeteve sociale një çift bashkëshortor.

Çifti kishin lajmëruar rastin në polici, meqë rast shqiptarja u arrestua, u intervistua dhe me vendim të prokurorit u lirua në procedurë të rregulltë. /Periskopi