Bavarezët me ndeshje shumë të vështirë, ekipi simpatik gjerman barazon rezultatin

Periskopi.com Sporti

Ekipi simpatik gjerman, Freiburg ka arritur ta barazojë rezultatin ndaj bavarezëve, shkruan Periskopi.

Golin për mysafirët e shënoi sulmuesi gjerman, Petersen.

Freigburgu ka pesë fitore radhazi dhe janë duke kaluar formë jashtëzakonisht të mirë.

Shihni golin. /Periskopi

https://twitter.com/i/status/1350834030275657731