Musliu: Gjilani madhështor, mirëpriti njeriun e Trumpit që mbështet agjendën anti – korrupsion të kryeministrit në ardhje Kadri Veseli

Periskopi.com Lajme

Kandidatja për deputete nga PDK-ja, Ganimete Musliu e ka quajtur qytetin e Gjilanit si madhështorë, pas tubimit ku mori pjesë edhe ish-ministri i Donald Trump, Mattheë Whitaker, përcjellë Periskopi.

Ajo tha se Gjilani e ka nderuar PDK-në, kryeministrin në ardhje, Kadri Veseli dhe njeriun e Trump i cili po i jep përkrahje agjendës anti- korrupsion të PDK-së.

Postimi i plotë: