Bushwick Bill nuk ka vdekur

Periskopi.com Showbiz

Bushwick Bill, i lindur Richard Stephen Shaw, ishte subjekt i raportimeve të rrejshme për vdekjen e tij.

Ai është akoma gjallë dhe po lufton kundër kancerit, raporton TMZ.

Reperi u diagnostikua me kancer në pankreas në fazën e katërt, gjatë muajit të kaluar, transmeton Klan Kosova.

Sipas disa postimeve në Instagram, ai ka vdekur por, kjo është një gënjeshtër.