Këngëtarja amerikane zhvishet tërësisht në pishinë

Periskopi.com Showbiz

Albumi i saj debutues Off The Record do të dalë më 3 gusht.

Dhe, dy javë para se ajo të hyjë zyrtarisht në botën e muzikës, Courtney Stodden ndau një foto krejtësisht lakuriqë në Instagram, e shkrepur teksa ajo dilte nga pishina në oborrin e pasmë të shtëpisë së saj.

Këngëtarja 23-vjeçare nxjerr në pah gjoksin e saj bombastike dhe të pasmet shpërthyese.

Ajo e përshkroi foton me: “#OffTheRecord vetë e vërtetë … plotësisht e prekshme dhe e lirë … Vjen më 3 gusht!”