Dalin pamjet kur i riu në lokalin e natës ekzekuton 5 anëtarë të një bande rivale

Periskopi.com Lajme

Pamje shokuese nga një lokal nate në Meksikë, ku një i ri i armatosur ekzekuton pesë anëtarë të një bande rivale.

Video tregon momentin kur autori hyn në lokal i shoqëruar nga një person tjetër.

 

 

Më pasi ai i afrohet në një tavolinë dhe qëllon 10 herë me pistoletë mbi anëtarët e bandës rivale. Nga të shtënat mbetën të lenduar edhe 6 klientë të lokalit.

Policia gjeti në vendngjarje rreth 25 gëzhoja pistolete, ndërsa vuri në pranga një person pas specifikuar nëse bëhet fjalë për autorin.