Pantallonat e ngushtë i zbulojnë Taynas vithet bombastike (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Rep-artistja e re Tayna po vazhdon ta mbajë në duar famën, vëmendjen e publikur, medieve dhe komentet, qofshin ato pozitive apo negative.

Së fundmi ka publikuar një foto e veshur ngushtë dhe pantallonat e bardhë rrjetë e të ngushtë i kanë zbuluar vithet e formësaura.

Reperja shqiptare është edhe e preferuara e publikut të cilët për ‘Mirage’ i kishin disa fjalë për të.