Publikohen pamjet kur dy të rinj vjedhin parfume në Prishtinë

Periskopi.com Lajme

Vjedhjet në vendin tonë janë bërë një dukuri shqetësuese, madje rastet e tilla po ndodhin kudo, si në rrugë, kafiteri, por edhe në biznese të vogla.

Pronari i një dyqani kozmetike në Prishtinë që gjendet në “Albi Mall”, ka dërguar në adresë të Indeksonline disa video dhe fotografi, ku tregon se si dy të rinj janë kapur dy vjedhur parfuma.

I njëjti pretendon se i janë vjedhur dy parfuma.

Në video mund të shihni edhe fytyrat e të rinjve që vërehen fare mirë.

Nuk ndalen provokimet e Kim Kardashian, shfaqet me të brendshme nga kuzhina (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Kim Kardashian njihet për provokimet që ajo bën duke ekspozuar gjithmonë të pasmet dhe belin e saj të hollë.

Këtë gjë ajo po e bën kohëve të fundit edhe duke bërë reklamimin e aromave më të reja të saja.

Tani ajo ka lansuar aromat me shije pjeshke dhe qershie të cilat janë në dispozicion për të gjithë ata që pëlqejnë aromat e lansuar nga Kim Kardashian.

E veshur vetëm me të brendshme e ulur në kuzhinë ajo ka vë në pah edhe kësaj radhe linjat e saja trupore, përderisa përkrah saj janë edhe parfumet në formë frutash.