Një tjetër nuse në aeroportin e Prishtinës

Periskopi.com Showbiz

Në Aeroportin e Prishtinës, jo rrallë herë ndodh që të ketë ngjarje të ndryshme, shkruan Periskopi.

Nga ato më të çuditshmet, si pritjet me muzikë e shumë njerëz, propozimet e martesave, e ngjarje tjera, na ka rënë të shohim shpesh edhe nuse.

Edhe gjatë ditës së sotme një e tillë ka parakaluar përmes korridoreve të Aeroportit “Adem Jashari”.

Një nuse e re, me duvak e kurorë, e cila duket se ka kaluar disa orë në duartë e frizerëve është parë në Aeroportin e Prishtinës.

Për më shumë mund t;i shihni fotografitë dhe videon më poshtë. /Periskopi