Për pasaportë serbe ia merr 500 euro dhe veturën

Periskopi.com Lajme

Një person nga Ferizaj është mashtruar nga një i dyshuar duke ia marr 500 euro si premtim që t’ia rregullojë pasaportën e Serbisë.

Përveç kësaj të njëjtit ia ka marr edhe një veturë.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Bajram&Gursel Sylejmani” ku me  urdhër të prokurorit, i dyshuari dërgohet në mbajtje./