Thaçi: Të tregojmë pjekuri politike në formimin e qeverisë dhe të përballemi me sfidat që na presin

Periskopi.com Lajme

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi përmes një postimi në facebook, ka uruar qytetarët e Republikës së Kosovës për zgjedhjet shembullore që u mbajtën dje, përcjellë Periskopi.

Ai kërkoi që me të njëjtën pjekuri politikë të formohet edhe qeveria e re.

Më poshtë mund ta lexoni postimin e plotë të Thaçit në facebook: