Mbytet një 29 vjeçar në plazhin e Vlorës

Periskopi.com Lajme

Një 29-vjeçar është mbytur ditën e sotme në plazhin e Vlorës.

 

Rreth orës 16:56, në plazhin e Zvërnecit, dyshohet se është mbytur në det 29 vjeçari R.D., nga fshati Peshtan i Fierit.

Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.