Publikohen emrat e të vrarëve në sulmin në Ohio

Periskopi.com Lajme

Policia në Dayton ka publikuar emrat e nëntë viktimave të masakrës në orët e para të mëngjesit të së dielës.

Gjashtë ishin afrikano-amerikanë dhe tre ishin të bardhë. Ata ishin të moshave të ndryshme dhe përfshinin burra dhe gra.

Motra e sulmuesit Megan Betts, 22 vjeçare, është në mesin e të vrarëve.