Kylie me poza në oborrin e shtëpisë, pranë makinave luksoze

Periskopi.com Showbiz

Vitin e kaluar u bë miliarderja më e re në botë në moshën vetëm 21 vjeçare.

E kjo natyrisht i mundëson Kylie Jenner që të bëjë një jetë super-luksoze, dhe t’i ketë të gjitha ato që i dëshiron.

Së fundi në disa fotografi  Kylie ka treguar veturat e saj personale nga oborri i shtëpisë së saj.

Ndryshe, Kylie ka filluar përgatitjet për festimin e ditëlindjes së ditë të vajzës së saj të vetme, Stormi./Indeksonline/

 

 

Rovena Stefa pozon në të brendshme

Periskopi.com Showbiz

Rovena Stefa ndau me ndjekësit fotografi vetëm me të brendshme.

Rovena Stefa kohë pas kohe publikon imazhe të reja, e nuk mungojnë ato atraktive.

Së fundi, këngëtarja ka postuar një fotografi, në të cilën ishte veshur në të brendshme të kuqe, teksa në fytyrë kishte vendosur maskë.

Ajo dukej provokuese me këtë paraqitje, me të cilën tregonte linjat trupore, po ashtu tatuazhet që ka në trup.

Për ndryshe, “Amaneti i babës” titullohet kënga e fundit nga Rovena Stefa, të cilën e solli ditë më parë. /Lajmi.net/ 

Kendall Jenner pozon nga shtrati (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Modelja e famshme, Kendall Jenner ka bërë paraqitjen e radhës në rrjetet sociale.

Për këtë pozë ajo thotë se nuk ka përdorë as produkte të grimit dhe as filtera.

E gjithë kjo ka bërë që e bukura e familjes Kardashian të ndihet si mos më mirë.

Vlen të kujtojmë faktin se për dallim nga motrat tjera, Kendall nuk është se ka kryer ndonjë ndërhyrje estetike.

https://www.instagram.com/p/B2Mo5ptjmJs/

Pas pozave me bikini, Nora vjen atraktive e veshur me fustan

Periskopi.com Showbiz

Nora Istrefi ka qenë aktive këto ditë në rrjetet sociale, duke publikuar imazhe që vënë në pah bukurinë e saj.

Ditë më parë, këngëtarja tregoi hiret e saj duke u shfaqur me bikini nga plazhi, ashtu që mori vëmendjen e fansave të saj të shumtë.

Kësaj radhe, ajo ka pozuar me një fustan të kuq që po ashtu shfaq dukjen e saj tërheqëse.

Javë më parë bëri bujë në mediat rozë lajmi për ndarjen e Norës nga bashkëshorti Robert Berisha.

Çifti kanë një vajzë bashkë, ndërsa lajmin për ndarjen e kishte konfirmuar vet këngëtari përmes një postimi në rrjetet sociale.

Demi Rose me poza të nxehta nga vaska

Periskopi.com Showbiz

Demi Rose është njëra ndër femrat më tërheqëse në botë.

Pozat e saj provokative sa vijnë e shohin.

Rose ka realizuar një fotosesion të ri, dhe padyshim duket shumë seksi.

Demi Rose djeg rrjetin, pozon nudo

Periskopi.com Showbiz

Ajo njihet për bukurinë e saj dhe për trupin e saj marramendës.

Demi Rose, 24-vjeçare, ka lënë gojëhapur jo pak njerëz, teksa ka pozuar lakuriq, duke u larë në një vaskë, plot me petale lulesh.

Në fotografitë përvëluese, të cilat ajo i ka realizuar në Bali, Indonezi, bukuroshja britanike është kujdesur që të mbulojë zonat intime.

Ylli i Instagramit është dukur superseksi, sikur çdo herë.

Oriola Marashi me poza të reja nga plazhi

Periskopi.com Showbiz

Oriola Marashi është njëra nga modelet më të përfolura të estradës duke u bërë pjesë edhe e brendeve botërore si Guess.

Gjatë kësaj fundjave, bukuroshja i ka realizuar disa fotografi në plazh, ndërsa pozat e saja janë mahnitëse.

E veshur me bikini, Oriola i ka vënë në plan të parë format e njohura trupore, ndërsa ka marrë dhjetëra mijëra pëlqime nga ndjekësit e saj.

https://www.instagram.com/p/BzgGaf8hwfr/

 

https://www.instagram.com/p/BzlqON8hJRc/

Beatrix Ramosaj pozon gjysmë e zhveshur

Periskopi.com Showbiz

Beatrix  është një këngëtare e re në moshë, e bukur dhe mjaft e talentuar.

Ajo u shfaq në vitin 2010 kur morri pjesë në festivalin ‘Kënga Magjike 2010’ me këngën ‘E dua beat-in’ e cila arriti deri në finale të këtij evenimenti.

Pastaj ajo vazhdoi me disa projekte tjera duke marë pjesë nëpër festivale të ndryshme muzikore.

Ajo u shfaq tejet joshëse së fundmi në llogarinë e saj në Instagram , duke pozuar gjysmë e zhveshur me linjat trupore në plan të parë.

Kujtojmë që kënga e fundit e këngëtares ishte ‘Pa Ndjenjë’ që u publikua në vitin 2017. /Indeksonline/

Gili është bërë si peshk, vjen me poza nga pushimet

Periskopi.com Showbiz

Është këngëtarja e vetme që i qëndroi besnike publikut si me zhanrin e muzikës që bën, ashtu edhe me stilin dhe dukjen e saj.

Kjo ka bërë që Gili të ketë një simpati dhe dashuri të njerëzve, të cilët e përkrahin dhe e dëgjojnë vazhdimisht

Ajo poashtu gëzon edhe një jetë të lumtur familjare. Këngëtarja është e martuar me tekstshkuresin, Ilir Berani dhe prindër të lumtur të dy djemëve.

Gili njihet për sharmin dhe pozitivitetin që përçon tek njerëzit sa herë që shfaqet në publik.

Ndonëse me një karrirë të gjatë në skenën muzikore, dhe nënë e dy fëmijëve, Gili është kujdesur mjaftë mirë për veten, duke qëndruar e freskët gjithmonë.

Këto ditë ajo po qëndron për pushime në Turqi, nga ku po e shijon kohën e mirë.

E nga atje Gili po ndanë me ndjekësit në Instagram fotografi e video, duke paraqitur linjat perfekte me veshje verore.

Ajo qka bie në sy janë fotot e bukura dhe videot që Gili ka ndarë me ndjekësit në Instagram.

E mbas këtyre fotove, sigurisht që po qëndron Iliri, i cili po kujdeset që ato ti realizoj në mënyrën më të mirë.

 

E dashura e Feros poston foto veç në të brendshme

Periskopi.com Showbiz

Arbenita Ismajli, që është e dashura e Feros, ka postuar një fotografi në Instagram  e cila u shkëput nga ky set.

Ajo shihet e veshur me të brendshme të zeza, duke nxjerrë anën e saj seksi.

https://www.instagram.com/p/Bx4gSYml69a/

Oriola Marashi nuk ndalet me poza provokuese

Periskopi.com Showbiz

Modelja Oriola Marashi ka treguar asetet e saj superseksi për fansat e saj.

Pas disa dite që ishte në fotosesione të ndryshme në Venedik dhe në disa vende të tjera, modelja Oriola Marashi ka gjetur kohë për të pushuar në vendet e bukura të Shqipërisë.

Ndalesa e saj kësaj radhe është Vlora dhe duket se Oriola është duke e shijuar pushimin në rërën e plazhi të “Ujit të ftohtë”.

Ndryshe, Oriola njihet si njëra prej modeleve më të njohura për momentin nga modelet shqiptare.

 

Djeg Bebe Rexha, pozë provokuese para pasqyrës

Periskopi.com Showbiz

Bebe Rexha është një nga këngëtaret më të suksesshme shqiptare në botë.

Këngëtarja me famë botërore, po vazhdon me angazhime të shumta, por duke iu qëndruar adhuruesve pranë edhe përmes rrjeteve sociale.

29 vjeçarja nuk i lë anash as postimet që nxisin imagjinatën, e tillë ishte edhe imazhi që ajo ka ndarë së fundi me mbi 8 milionë ndjekësit në Instagram.

Bebe erdhi atraktive dhe goxha provokuese teksa po qëndronte ulur para pasqyrës.

Kujtojmë që kënga e saj e fundit është ‘Last Hurrah’ ndërsa ka paralajmëruar projekte të reja.

Deputeti i LDK’së pozon kinse po luan me lahutë dhe pyet i kujt ështe ky instrument

Periskopi.com Lajme

Deputetit të LDK’së, Naser Osmanit i ka dalë rendi të pozojë edhe me instrmentin e lashtë, lahutën i cili u komentua mjaft shumë ditëve të fundit.

Osmani ka bërë kise po i bie lahutës, me një qëndrim siç di ta ketë vetëm ai.

‘Lahuta, instrument Shqipetar, Malazez apo Serb.
” Humbja më e turpshme është ajo që vjen nga pakujdesia jonë”.’, ka shkruar ai në Facebook.

UNESCO javë më parë  e futi lahutën në grupin e instrumenteve të lashta të Serbisë, e cila deri më tani ishte menduar si e shqiptarëve.

Pati reagime të shumta, madje institucionet kosovare kanë adresuar edhe ankesë tek UNESCO për këtë vendim./Periskopi/

Përpos pozave lakuriq, ja çka bën Shkenda nga mëngjesi deri në mbrëmje

Periskopi.com Showbiz

Shkenda Dubova ka qenë emri më i përfolur së fundmi.

Këngëtarja Shkenda Dubova këto ditë ishte emri më i komentuar në media dhe shkak u bënë disa poza lakuriq nga Tajlanda.

Ajo po qëndron me pushime atje ndërsa për emisionin ‘Mirage’ ka realizuar një video në të cilën tregon se çfarë bën nga mëngjesi deri në mbrëmje.

Do të thotë në materialin në vazhdim mund ta shihni nga afër si shkon një ditë e Shkendës me pushime në Tajlandë dhe çfarë ‘fshihet’ pas pozave lakuriq.

https://www.instagram.com/p/Bq7JDhiHX07/

Bebe Rexha pozon me këmbë të hapura

Periskopi.com Showbiz

Bebe Rexha është një nga artistet më të suksesshme në arenën ndërkombëtare.

Bebe Rexha po vazhdon me koncerte në vende të ndryshme, së fundi ajo ka performuar në Nju Jork.

Këngëtarja kishte zgjedhur një kostum të kuq për këtë koncert, me të cilin kishte vënë në pah format trupore.

Në një fotografi që ndau me ndjekësit në llogarinë e saj në Instagram, Bebe shfaqet provokuese teksa pozon me këmbë të hapura.

Për ndryshe, këngëtarja së fundi është nominuar në kategorinë “Artisti/ja më i mirë i ri”, në “Grammy Awards”.

 

Era Istrefi me poza atraktive në veturë

Periskopi.com Showbiz

Era Istrefi është ndër artistet shqiptare, fama e së cilës ka kaluar kufijtë.
Era së fundi ka udhëtuar në Gjermani, ku mbrëmë ishte e ftuar të performojë në një nga klubet e këtij vendi.

Këngëtarja ka publikuar disa imazhe në llogarinë e saj në Instagram, në të cilat shfaqet tejet joshëse.

Era ka pozuar nga vetura, ajo kishte veshur në bluzë të shkurtër, me të cilën kishte vënë në pah belin e sheshtë.

Kujtojmë që ditë më parë Era Istrefu publikoi dy bashkëpunime, njëri me Steve Aokin dhe tjetri me Jonas Blue.

https://www.instagram.com/p/BqTmGDvj_hA/

Tuna me poza joshëse nga Zvicra

Periskopi.com Showbiz

Tuna Sejdiu është emër shumë i pëlqyer në publik.

Tuna së fundi ka udhëtuar në Zvicër, nga ku edhe solli imazhet e para të realizuara në Lausanne, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja realizoi një set fotografik veshur me shumë stil, ndërsa pranoi shumë komente pozitive nga ndjekësit. Projekti i fundit nga Tuna Sejdiu është “Maria”, në duet me Seven Saraçin, ndërsa po punon drejt realizimit të këngëve të reja.

https://www.instagram.com/p/BqSTePDlGXp/

Almeda pozon e zhveshur në shtrat

Periskopi.com Showbiz

Almeda Abazi është modelja dhe aktorja shqiptare që jeton dhe vepron në Turqi.

Ajo është goxha aktive në rrjete sociale, në të cilat publikon imazhe nga përditshmëria e saj, shkruan lajmi.net.

Në orët e vona pas mesnatës, Almeda postoi një fotografi nga shtrati, ku në fokus kishte fytyrën.

“Natën e mirë botë”, ka shkruar ajo mbi imazhin ku me aq sa duket në fotografi, nuk mban asgjë veshur në pjesën e sipërme.

Almeda së shpejti do të bëjë debutimin në tregun muzikor me këngën “Alabama”.

https://www.instagram.com/p/BoU8PTQF4Ev/?taken-by=almeda92

 

Dua Lipa pozon përkrah Jennifer Lopez dhe Jessica Albas

Periskopi.com Showbiz

Çdo ditë, këngëtarja numëron suksese të reja.

Së fundi, ajo ka udhëtuar në Las Vegas bashkë me të dashurin, ku vazhdon me turneun e koncerteve.

Në një fotografi që po qarkullon në internet, këngëtrja shqiptare shihet përkrah yjeve më të famshme në botë.

Ajo pozoi përkrah Jennifer Lopez, Jessica Alba, Sofia Vergara dhe Christina Milian; që të gjitha dukeshin për mrekulli.

Për ndryshe, projekti i fundit nga Dua Lipa është “Electricity”, në duet me Mark Ronson dhe Diplo.

Si rrallëherë, Soni Malaj pozon pranë të dashurit

Periskopi.com Showbiz

Këngëtarja, Soni Malaj është mjaft e dashur për publikun.

Përpos muzikës në rrjete sociale ajo flitet edhe për lidhjet e saj të dashurisë, të cilat nuk kanë qenë të pakta, shkruan lajmi net.

Soni ka disa vite që është në një lidhje dashurie me djaloshin nga Tirana, Kelvin. Ndonëse kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me fejesë, ata nuk shfaqen shpesh në rrjete sociale.

Në një event të sotëm, Soni pozon përkrah të dashurit dhe Sinan Hoxhës me bashkëshorten, Andrra Destanin.

Të gjithë shihen të lumtur dhe të buzëqeshur pranë njëri-tjetrit.