Poza provokuese e Tunës

Periskopi.com Showbiz

Tuna po shijon suksesin e këngës së fundit.

Është fjala për projektin “Chonga”, me të cilin është rikthyer në skenë pas një pauze të gjatë.

Në fotografinë e fundit, këngëtarja shfaqet me shumë stil, veshur me një bluzë të shkurtër, minifund shumëngjyrësh si dhe një xhaketë të njëjtë me fustanin.

Tuna dukej tejet joshëse, me stilin e flokëve që e aplikon tash e sa javë, ndërsa në fokus kishte vënë këmbët.

Armina Mevlani thyen rrjetin, fotot e fundit me bikini

Periskopi.com Showbiz

Blogerja e njohur  Armina Mevlani ka befasuar me postimin e saj më të fundit.

Ajo gjatë gjithë verës ka ndarë foto nga vende të ndryshme ku ka pushuar. Kurrësesi nuk munguan as fotot me bikini. Por goditjen e saj më të fortë e dha tashmë në prag të mbylljes së sezonit.

Sensuale dhe plot shije duket blogerja me këto bikini.

Khloe Kardashian bombardon me pozat e reja

Periskopi.com Showbiz

Khloe Kardashian po kalon pushimet me familjen e saj, prej ku edhe po publikon shumë imazhe.

Në të fundit atë e shohim me bikini ngjyrë rozë, të kombinuara po ashtu me kapelën e po të njëjtës ngjyrë. Por përveç kësaj, në këtë postim ajo ka dhënë edhe një këshillë për fansat, duke treguar se çfarë mund të bësh që të jesh më i mirë.

“Nëse ke kohë dhe energji që të ankohesh, shkruan komente negative dhe gjëra të tilla në ueb. Por ke kohë edhe që të jesh falënderues, të bësh dikë të qesh ose të gjesh mënyra të rritesh. Ne të gjithë kemi numrin e orëve të njëjta brenda një dite por ne duhet që t’i përdorim ato orë me mirësi. Mirësia është magjike.” ka shkruar Khloe.

Ndryshe, Khloe tashmë është stabilizuar me jetën e saj duke i kaluar problemet që kishte me të dashurin, njëherësh edhe babin e fëmijës së saj pasi që ai e kishte tradhtuar në kohën kur ajo ishte shtatzënë.

Luana me pozë joshëse veshur me kostumin pa reçipeta

Periskopi.com Showbiz

Luana Vjollca është emër shumë i lakuar në mediet rozë.

Moderatorja tash e sa ditë po i shijon pushimet në bregdet, ndërsa nuk harron që për fansat të sjell imazhe të reja vazhdimisht, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ajo ka postuar një fotografi veshur me një kostum ngjyrë portokalli, në të cilin shfaqet pa reçipeta.

Si çdo herë, ajo ka vënë në pah format perfekte trupore, ndërsa pranoi shumë komente nga ndjekësit.

Kujtojmë që Luana ka njoftuar që shumë shpejt do të rikthehet me projekt televiziv.

https://www.instagram.com/p/BnegXvDnhvx/?taken-by=luanavjollca

Rita Ora kujton kur pozoi lakuriq për herë të parë (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Rita Ora vazhdon të jetë një nga yjet më në zë dhe me më ndikim në botën e artit.

Ylli kosovar shquhet tej mase edhe për stilin e saj unik, duke u bërë një nga emrat më të kërkuar nga markat e revistat prestigjioze.

Këngëtarja dje ka qenë pjesë e eventit të revistës GQ që erdhi mahnitëse në një fustan të zi transparent.

Ndërsa ajo ka kujtuar përmes disa imazheve, pozat e para për revistën në fjalë, saktësisht në vitin 2013 kur ajo u shfaq lakuriq.

Për të cilat imazhe thotë se janë një nga fotosesionet më të mira që ka realizuar ndonjëherë.

 

Ju kanë munguar pozat seksi të Rashelit, vjen kaq e zjarrtë (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Linjat e saj trupore e bëjnë atë të jetë gjithnjë në qendër të vëmendjes.

Bëhet fjalë për Rashel Kolanecin e cila është një nga femrat më të komentuara shqiptare.

Modelja na ka munguar për disa javë, teksa rikthehet me poza atraktive.

Me një fustan të shkurtër, ngjitur për trupi ajo vë në pah të pasmet bombastike.

Oriola Marashi nuk po ndalet, pozon ‘topless’ para pasqyrës (Foto)

Periskopi.com Showbiz

I kemi parë pozat e saj provokative dhe shpesh na bie të hasim në të tilla.

Mirëpo fotot e fundit të Oriola Marashit kanë lënë gojëhapur të gjithë, shkruan lajmi.net

‘Topless’ para pasqyrës ajo duket tejet e zjarrtë teksa gjoksin pa sytjena e ka mbuluar herë me duar e herë me flokët e gjatë të cilat e bëjnë të duket akoma më joshëse.

Pra modelja është mjaft aktive në rrjetet sociale përmes publikimit të fotografive që vënë në pah sensualitetin e saj dhe me këtë ritëm duket se do të vazhdojë edhe për një kohë të gjatë.

Ida Bejleri publikon foto nga pushimet, reklamon linjat perfekte (FOTO)

Periskopi.com Showbiz

Menjëherë pas përfundimit të Botërorit ‘Rusia 2018’ moderatoret u nisën fluturimthi për pushime.

Ndër to ishte dhe moderatorja Ilda Bejleri, e cila ndezi ekranin me paraqitjen e saj. Ndërkohë ajo që ka befasur, janë postimet e saj nga pushimet.

Ndërkohë që vajzat VIP, bombarduan rrjetin me foto në bikini Ilda Bejleri ka preferuar të mbulohet.

Nga Turqia, moderatorja ka përshëndetur fansat por gjithmonë me diçka që mban veshur.

Ç’të ketë ndodhur mos ka marrë ndonjë kilogram gjatë botërorit bukuroshja shqiptare dhe i trembet vetes të dalë në bikini..

 

Luana Vjollca pozon në një jahtë, duket më se e zjarrtë (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Luana Vjollca është një nga femrat shqiptare më të ndjekura në llogarinë Instagram.

Prezantuesja dhe këngëtarja është madje tejet e afërt me ndjekësit e saj. Ajo shpesh ndanë me ta momente përditshmërie, por edhe suksesi.

Së fundmi ajo ka postuar një fotografi ku shfaqet si gjithnjë joshëse, në një fustan të shkurtër, pranë një jahti ajo duket atraktive, teksa vë në pah linjat trupore.

Ndryshe Luana dje ka lansuar projektin e dytë muzikor për këtë verë. ‘Vetëm ty’, mban titullin kënga, gjirimet e së cilës janë realizuar në qytetin e Gjakovës./Indeksonline/

Direkt nga shtrati, provokon Kourtney Kardashian (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Kourtney Kardashian është njëra nga personazhet që kohën e fundit ka qenë në qendër të vëmendjes.
Së fundi, ajo ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet gjysmë e veshur dhe shumë provokuese.

Aty Kourtney kishte zbuluar këmbët kurse pjesën e lartë e kishte lënë të veshur.

Ndryshe, ajo është e shkurorëzuar dhe ka tre fëmijë.

Vajza e deputetes një super femër (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Vajza e ish deputetes Majlinda Bregu shpesh është përfolur në rrjetet sociale për shkak të pamjes së saj super sensuale si dhe pozave provokuese që realizon. 

Kejda gjithashtu është një nga vajzat me një numër të konsiderueshëm ndjekësish në Instagram.

Ajo ka befasuar me fotot e saj të fundit ku pozon super sexy. Edhe ajo është prekur nga tendencat më të fundit që përcjellin motrat Kardashian.

Këto ‘Bike Short’ nxjerrin në pah më të mirën e Kejdës

 

Bleona Qereti sërish pozon krejt nudo (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Bleona Qereti nuk po ndalon provokimet.

Edhe imazhi i saj i fundit ishte poashtu i tillë dhe këngëtarja shqiptare riktheu sërish vëmendjen në drejtim të saj, shkruan lajmi.net

Bleona ka ‘djegur’ rrjetin me pozën lakuriq të cilën e ka shkëputur nga xhirimet.

‘I don’t need your love’ titullohet projekti fundit i saj muzikor, këngë kjo e cila u pëlqye mjaft shumë nga publiku.

Rikthehet Dafina Zeqiri, poza sensuale nga shtrati (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Është rikthyer në Kosovë.

Bëhet fjalë për artisten, Dafina Zeqiri e cila pas një kohe të gjatë është rikthyer në vendin e saj, në Kosovë, shkruan lajmi net.

Përmes rrjeteve sociale, këngëtarja 29 vjeçare mban të informuar fansat qoftë për koncertet apo ngjarje të ndryshme nga jeta e saj.

Nuk janë të pakta imazhet kur Zeqiri provokon fansat siç është rasti me këto fotot e fundit që ka ndarë në Instagram.

Në njërën nga to, Dafina tregon trupin seksi nga shtrati..

Pasi është rikthyer në Kosovë ajo ka paralajmëruar disa koncerte përreth trojeve shqiptare.

https://www.instagram.com/p/BlYxyDxApKr/?taken-by=dafina.zeqiri

Aurela Hoxha me poza provokuese në plazh (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Modelja Aurela Hoxha është shumë aktive me publikimin e imazheve të reja.

Ajo së fundi ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale një fotografi të shkrepur në plazh, shkruan lajmi.net.

E ulur në rërë, Aurela dukej mahnitëse, ndërsa në fokus ishin format perfekte prej modeleje.

Ashtu si shumë prej femrave që merren me këtë profesion, edhe Aurela së fundi ka hapur një biznes të sajin.

Edhe pse shumë herë është komentuar për ndërhyrje në fytyrë, modelja nuk i ka dëgjuar fare kritikat në drejtim të saj.

https://www.instagram.com/p/Bk8PchKg-LE/?taken-by=hoxha_aurela