Flet Pacolli poshtë pragut

Periskopi.com Lajme

Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli përmes një postimi në facebook ka përgëzuar udhqheqësit e opozitës për rezultatet e arritura në zgjehdkjet e mbajtura dje në Kosovë, përcjellë Periskopi.

Gjithashtu, Pacolli ka përgëzuar edhe qytetarët e Kosovës që votoi me qetësi dhe maturi.

Këto fjalë ai i tha pas numërimit të mbi 95 për qind të votave, ku koalicioni NISMA –AKR dhe Pd nuk e kanë kaluar pragun dhe kanë vetëm 4.77 për qind të votave.

Më poshtë keni postimin e plotë të Pacollit në facebook: