Presidenti i Komisionit Evropian shfaqet i dehur në Samitin e NATO’s (Video)

Periskopi.com Lajme

Në Bruksel po mbahet Samiti i radhës i NATO’s, i cili nuk ishte edhe pa tensione, kryesisht falë Trump.

Një filmim gjatë takimit të liderëve të vendeve anëtare të NATO’s, shihet edhe Presidenti i Komisionit Evropian, Jean-Claude Juncker, transmeton gazetametro.net

Ajo që është interesante, është se Juncker mezi qëndron në këmbë, si duket ishte i dehur.

Atë është dashur ta ndihmojnë të ngjitet shkallëve, e më pas edhe ta mbajnë për krahësh, kjo pasi ai mezi arrin të qëndrojë.

Jean-Claude Juncker shfaqet i dehur, e mbajnë për krahësh

Jean-Claude Juncker shfaqet i dehur, e mbajnë për krahëshNëse samiti i NATO-s ishte i vështirë për dhjetra udhëheqës që merrnin pjesë, ai duket se ka qenë edhe më i vështirë për Presidentin e Komisionit Europian, Jean-Claude Juncker.

Posted by FMimages Albania on Thursday, 12 July 2018

Më pas shihet kryeministri i Maqedonisë, Zaev, teksa e mban për krahësh, bashkë me një tjetër, dhe e ndihmon që të zbres shkallëve.