Prezantuesi i njohur amerikan për pushime në Shqipëri

Periskopi.com Showbiz

Prezantuesi i famshëm amerikan e ka zgjedhur Shqipërinë për të pushuar.

Prezantuesi i njohur amerikan, Steve Harvey, ka zgjedhur bregdetin shqiptar për t’i kaluar pushimet, shkruan lajmi.net.

Ishte vetë ai i cili e ka publikuar një video në Instagram, dhe ndodhet mes Greqisë dhe Shqipërisë.

 

View this post on Instagram

 

Albania across the ocean is Greece…. like Columbus Ga & PHEONIX city AL?

A post shared by Steve Harvey (@iamsteveharveytv) on