Thaçi shpreh ngushëllime për vdekjen e kirurgut Beqiri

Periskopi.com Lajme

Ka vdekur kirurgu i njohur Safet Beqiri, i cili ishte i njohur në Evropë.

Lajmi i vdekjes së tij e ka pikëlluar edhe presidentin Thaçi.

“Më pikëlloi shumë vdekja e doktor Safet Beqirit, kirurgut të njohur shqiptar që bëri emër në Evropë. Ai ishte ekspert i rangut të lartë dhe një humanist i dëshmuar. Ngushëllimet më të sinqerta familjes Beqiri”, ka shkruar Thaçi në Facebook.

Më pikëlloi shumë vdekja e doktor Safet Beqirit, kirurgut të njohur shqiptar që bëri emër në Evropë. Ai ishte ekspert i…

Gepostet von Hashim Thaçi am Samstag, 22. Februar 2020

Ja si e feston presidenti Thaçi golin e fitores (Foto)

Periskopi.com Lajme

Goli i tretë i Kombëtares kosovare kundër Bullgraisë ka gëzuar pa masë Presidentin e vendit, Hashim Thaçin.

Goli i shumëdëshiruar, ai i fitores që e kërkoi para pak minutash, iu dhurua nga futbollisti Elbasan Rashani, në minutat e fundit të lojës.

I gjithë stadium në Sofje oshtinte nga tifozeria kosovare.

Me vetwm njw fjalw e ka pwrshkruar fotografinw e momentit tw golws, presidenti Thaçi.

“Gooool!”, ka shkruar presidenti.