Pas 1 viti të ndarë, ribashkohen çifti i njohur i showbizit

Periskopi.com Showbiz

Motra e madhe e familjes Kardashian, biznesmenia Kourtney Kardashian është rikthyer me të dashurin e saj, modelin algjerian Younes Bendjima pas 1 viti të ndarë.

Çifti janë fotografuar dje të kapur për dore në Los Angeles dhe dukeshin shumë të lumtur krah njëri-tjetrit.

Kourtney dukej në super formë me një fustan të ngushtë e atlete dhe po ashtu Younes ishte veshur sportiv.

Kourtney dhe Younes shijuan një drekë së bashku dhe vizituan një galeri arti.

Kourtney dhe Younes kanë 14 vite diferencë. Kourtney është 40 vjeç ndërsa Younes 26 vjeç.