Bekë Berisha: Veton Surroi si qyqja e natës

Periskopi.com Lajme

Bekë Berisha i cili thotë se ka fituar më shumë se 13 mijë vota në zgjedhjet e 6 tetorit, thotë se po habitet me Veton Surroin.

Ai shprehet i habitur se si publicisti dhe gazetari i njohur po shfaqet si triumfues me fitoren e VV’së.

Këto deklarata Berisha i ka bërë në dpt te Fidani, përcjell Periskopi.

‘Veton Surroi po del sikur Vetëvendosje, si qyqja e natës, shfaqet triumfues bashkë me Albin Kurtin’. /Periskopi/