Pamje të reja pas tërmeteve: Njerëzit në panik, makina të shtypura, banesa e shtëpi të dëmtuara

Periskopi.com Lajme

Pas 6 tërmeteve që ndodhën deri në mesnatën e 21 shtatorit, pas mesnatës Shqipëria u godit edhe nga tri tërmete të tjera, shkruan Periskopi.

Dëmet materiale dhe janë të konsiderueshme ndërsa sipas Ministrisë së Shëndetësisë, njoftohet për së paku 105 të lënduar.

Fotografitë nëpër rrjete sociale po e ilustrojnë gjendjen e panikur në të cilën po kalojnë qytetarët e Shqipërisë.