Kjo është motra seksi e Neymarit

Periskopi.com Showbiz

Motra seksi e Neymar ka reaguar pas kritikave që ai mori nga tifozët e PSG.

Tifozët e PSG kanë ofenduar disa herë brazilianin Neymar pasi ai shprehi dëshirën për t’u larguar nga Parisi, shkruan lajmi.net.

Pas ofendimeve nuk ka munguar reagimi i motrës së saj e cila i ka thënë disa fjalë.

“Jeni qenie njerëzore të shpifura dhe të paedukatë! Donit ta mbani vëllanë tim në skuadrën tuaj. Nuk do të fitoni kurrë pa të”, ishte shprehur ajo.

Motra e Neymar, Raffaella, është një ndër femrat e komentuara e cila konsiderohet të jetë tejet seksi. E gjithë kjo bazuar në postimet që bën.