E rëndë: Për vrasjen në Rahovec arrestohen dy vëllezërit e viktimës

Periskopi.com Lajme

Dy vëllezërit  E.M dhe A.M, të familjes Morina nga Qifllaku i Rahovecit dyshohen për përfshirje në vrasjen e vëllait të vogël, Naser Morinës.

Mbi këtë dyshim, policia ka arrestuar ata dhe dy shokë të viktimës.

32 vjeçari u gjet i vdekur në oborr të shtëpisë, mëngjesin e 9 majit të këtij viti.