Real Madrid-Monchengladbach, formacionet zyrtare

Periskopi.com Sporti

Real Madrid dhe Monchengladbach do të zhvillojnë sonte ndeshje mjaft interesante.

Të dyja skuadrat kërkojnë kualifikimin në raundin tjetër të Ligës së Kampionëve.

Monchengladbach aktualisht renditet në pozitën e parë kurse Real Madrid në pozitën e tretë.

Formacionet zyrtare: