Shikoni si duket sot Pablo i Rebelëve

Periskopi.com Showbiz

“Rebelët” ka qenë një ndër serialet më të ndjekura, sidomos nga të rinjtë pasi trajtohej historia e katër adoleshentëve argjentinas Mia, Mariza, Pablo dhe Manuel.

Vëmendje të madhe atë kohë mori, Benjamin Rojas apo siç njihej në serial si ‘Pablo’.

Sot ai është 32 vjeç dhe vazhdon karrierën si aktor.

Shikoni disa foto se si duket ai sot: