Avokatja më seksi shqiptare përvëlon shpirtrat me fotot e fundit

Periskopi.com Showbiz

Redona Koçi është bërë shumë e njohur për publikun me fotografitë provokuese dhe videot që ajo publikon në rrjetet sociale, transmeton Gazeta Metro.

Redona Koçi është një prej vajzave shqiptare më tërheqëse në rrjetet sociale. Ajo është cilësuar si ‘juristja më seksi në Shqipëri’ dhe ka mijëra ndjekës në Instagram

Mirëpo krahas profesionit të saj ajo vazhdon edhe karrierën si modele, ku nuk mungojnë fotot me të brendshme që duket se janë të preferuarat e saj. Shpesh brunia joshëse poston foto të nxehta tek të cilat merr shumë komplimente.

Së fundi është shfaqur komplet e zhveshur, duke e mbuluar trupin vetëm me një pëlhurë të kuqe.

Kujtojmë që për Kocin kanë shkruar edhe mediat e huaja duke e konsideruar si një prej vajzave më tërheqëse shqiptare.

 

Godet avokatja shqiptare: Shfaqet më provokuese se kurrë në një fustan të ngushtë

Periskopi.com Showbiz

Redona Koçi është bërë shumë e njohur për publikun me fotografitë provokuese dhe videot që ajo publikon në rrjetet sociale.

Redona Koçi është një prej vajzave shqiptare më tërheqëse në rrjetet sociale. Ajo është cilësuar si ‘juristja më tërheqëse në Shqipëri’ dhe ka mijëra ndjekës në Instagram

Mirëpo krahas profesionit të saj ajo vazhdon edhe karrierën si modele, ku nuk mungojnë fotot me të brendshme që duket se janë të preferuarat e saj. Shpesh brunia joshëse poston foto të nxehta tek të cilat merr shumë komplimente.

Avokatja shqiptare merr gjithë vëmendjen me pozat nga plazhi

Periskopi.com Showbiz

Avokatja shqiptare e ka marrë gjithë vëmendjen.

Redona Koci është një avokate shqiptare e cila po merr vëmendjen me pozat e saj provokative, shkruan lajmi.net.

Koci e cila ka marrë epitetin si avokatja joshëse shqiptare, nuk heziton aspak t’i shfaqë asetet e saj të bollshme.

Së fundmi në media po qarkullojnë disa foto të saj të realizuara në një prej plazheve shqiptare, aty ku zeshkania po relaksohet.

Linjat e saj trupore i ka vënë në pah, kështu po ‘çmend’ rrjetin.

Kjo është bukuroshja shqiptare që po i bën konkurrencë Kim Kardashianit

Periskopi.com Showbiz

Bukuroshja nga Tirana, Redona Koci, pa dyshim është avokatja më seksi që ka Shqipëria dhe jo vetëm.
Zeshkanja seksi jo rallë herë poston foto në rrjetet sociale ku ajo duke më të vërtetë bombastike.

Më poshtë keni pesë foto ku Redona ka çmendur ndjekësit e saj me fotot jashtëzakonisht seksi.