Liverpooli nuk dorëzohet lehtë, ‘Bobby’ i famshëm tregon kush është zot shtëpie në ‘Anfield’

Periskopi.com Sporti

Liverpooli ka barazuar rezultatin kundër Sheffieldit në ‘Anfield’, në ndeshjen e vlefshme për Premier Leaguen.

Sulmuesi, i njohur ndryshe si ‘Bobby’, qëlloi në portën e zbrazët pasi u prit një goditje me kokë nga portieri kundërshtar dhe nga topi i kthyer braziliani qëlloi cakun.

Shikoni golin më poshtë. /Periskopi.com/