Gjilanasi rrah nënën, arrestohet nga policia

Periskopi.com Lajme

Policia ka arrestuar një person pasi i njëjti ka rrahur nënën e tij

Policia në Gjilan ka arrestuar një person pasi disa herë kishte ushtruar dhunë fizike d.he psikike ndaj nënës së tij si dhe kishte dëmtuar disa orendi nëpër shtëpi duke kërkuar para.

Pas verifikimit i dyshuari ka rezultuar se kishte dy urdhër arreste dhe i njëjti me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

 

Djali rrah nënën në Podujevë

Periskopi.com Lajme

Policia e Kosovës ka arrestuar një person të dyshuar në Podujevë pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht nënën e tij.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor ndërsa me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.