Pasi hyri në det pëson arrest kardiak, ndërron jetë i moshuari në Spille

Periskopi.com Lajme

Një i moshuar ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm në plazhin e Spillesë, në Rrogozhinë. Ngjarja raportohet se ka ndodhur rreth orës 10:40

Shtetasi me inciale GJ. V., rreth 73 vjeç, pushues, është futur në det dhe dyshohet të ketë pësuar arrest kardiak, e për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi Hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.