Runik, asnjë gjurmë nga fletëvotimet e humbura

Periskopi.com Lajme

Teknikisht nuk ishin në rregull kamerat e sigurisë në një shkollë në Runik të Skënderajt.

Sikur të ishin të ndezura më 6 tetor, ato do të ndihmonin policinë dhe prokurorinë të zbardhnin të vërtetën e 450 votave të vjedhura nga qendra e votimit, njofton Klan Kosova.