Reperi shqiptar thumbon keq Rina Balajn: Është poshtë nivelit tim

Periskopi.com Showbiz

Ende vazhdojnë ‘ngacmimet’ mes S4mm dhe reperes nga Istogu.

S4mm ka qenë i ftuari i fundit në emisionin ‘Mirage’ këtë të premte ku ka folur rreth marrëdhënieve me kolegët e estradës.

Përveç performancës së Feros në Tetovë, reperi ka disa fjalë edhe për anëtaren tjetër të ‘On Records’ me të cilën shpesh herë kanë pasur ‘fërkime’ në intervista.

Se çfarë mendimi ka S4mm për reperen Rina Balaj mund ta kuptoni në videon e mëposhtme të shkëputur nga intervista me ‘Mirage’.