Vërshohet salla e dasmave në Suharekë

Periskopi.com Lajme

Vërshimet nuk kanë kursyer as dasmorët e një dasme në Suharekë në natën e mbrëmshme.

Nëpër rrejte sociale po qarkullon një video ku shihet një sallë dasmash e mbushur huajës deri në gjunjë më ujë, dhe dasmorë duke lëshuar sallën me nguti.