‘Shaolin Gang’ dhe ‘BabaStars’ së shpejti publikojnë video-projektin

Periskopi.com Showbiz

Nuk do vonojë shumë deri sa dy grupet të lansojnë këngën e re.

Ishte bërë e ditur ditë më parë se ‘Shaolin Gang’ dhe ‘BabaStars’ do bashkojnë forcat për të nxjerrë në treg një ‘hit’, shkruan lajmi.net.

Tani këngëtarët nga të dy grupet në profilet e tyre në Instagram, kanë ndarë video nga klipi i realizuar dhe kanë njoftuar se kënga lansohet së shpejti.

Por artistët në fjalë nuk kanë ndarë informacione më të hollësishme lidhur me projektin duke e lënë enigmë si datën e publikimit ashtu edhe titullin e këngës.

 

View this post on Instagram

 

coming soon …

A post shared by onat > babastars ‘ (@onatio1) on