Nis ‘plazhi’ midis sheshit të Prishtinës (Foto)

Periskopi.com Fun

Nuk është hera e parë që në sheshin ‘Zahir Pajaziti’ në Prishtinë shihen fëmijë duke u argëtuar në shatërvanin e vendosur aty.

Meqë sot ishin ngritur temperaturat me të madhe, disa prej tyre e shfrytëzuan mundësinë dhe u freskuan në ujin e ftohtë të shatërvanit.

Periskopi ka siguruar disa fotografi teksa njëri lahet brenda, e tjetri rrezitet i shtrirë midis rrugës.

Pati edhe qytetarë që i incizonin ata./Periskopi/