Selimi: S’kam kohë të merrem me deklaratat e Shkëlzen Gashit

Periskopi.com Lajme

Rexhep Selimi sonte në Debat Plus ka thënë se s’ka kohë të merret me deklaratën e këshilltarit të shkarkuar të Albin Kurtit, Shkëlzen Gashit, transmeton Periskopi.

‘’Nuk është aq e rëndësishme se sa është bërë bujë në publik. Skam kohë të merrem me deklarata të tilla. S’kanë kuptim për imazhin e UCK dhe s’kanë impakt’’, ka thënë Selimi.

Gashi bëri deklarata skandaloze, duke akuzuar UCK’në për krime ndaj serbëve./Periskopi/