Shtëpitë luksoze ku jetojnë VIP-at shqiptarë, zbulohen fotot e rralla

Periskopi.com Showbiz

Të gjithë jemi kurioze të dimë se si është arredimi i shtëpive të VIP-avë tanë. Shumica prej tyre duket se na e kanë shuar këtë kuriozitet.

Secili prej VIP-ave tanë duket se jeton në shtëpi super luksoze dhe të kuruar me detajin më të vogël.

Shtëpitë e tyre duket se kanë aksesorë të ndryshme duke filluar që nga zbukurimet e argjenda e deri te ato me gurë svarovski.

Modelja Emina Çunmulaj dhe bashkëshorti i saj miliarder Sam Nazarian kanë disa shtëpi në SHBA, por pjesën më të madhe të kohës ata e kalojnë në vilën e tyre në Beverly Hills.

Image

Këngëtarja Ledina Çelo jeton prej vitesh në një vilë në Gjermani me bashkëshortin dhe dy fëmijët e vegjël.

Image

Çiljeta Xhilaga jeton në një duplex në Tiranë.

Image

Irma Libohova dhe familja e saj i kalojnë ditët midis Tiranës dhe Qerretit duke qenë se kanë dy shtëpi. Një në kryeqytet dhe një në plazh.

Image

Manjola Nallbani jeton në një apartament në Tiranë së bashku me familjen e saj.

Image